تهران - بلوار اندرزگو - خ سلیمانی غربی - بن بست لادن - پلاک 9
  • تلفن تماس 02122394997

  • آدرس ایمیل

نرده شیشه ای فیکس پوینت

نرده-شیشه‌ای-فیکس-پوینت
نرده شیشه ای فیکس پوینت
یکی از بهترین نرده‌های شیشه ای است که ‌می‌توانید برای ایجاد سبک مینیمالیست در ساختمان خود، استفاده کنید. ‌تراز بودن شیشه‌ها و داشتن زیبایی منحصر به فرد، از جمله ویژگی‌های نرده شیشه ای فیکس پوینت محسوب ‌می‌شوند.

هر یک از انواع نرده‌های شیشه ای، دارای زیبایی منحصر به فردی‌اند و ویژگی‌های خاص خودشان را دارند. بدین منظور اگر قصد مطالعه در خصوص کلیات و‌یا خرید نرده شیشه‌ای را دارید، توصیه ‌می‌کنیم که حتما صفحه هندریل شیشه ای را مطالعه نمایید تا اطلاعات کلی و جزئی آن‌ها را به دست آورید.

در ادامه این مقاله قصد داریم در مورد نرده شیشه ای فیکس پوینت، ویژگی‌ها و جزئیات آن صحبت کنیم.

هندریل فیکس پوینت

هندریل-شیشه‌-فیکس-پوینت
هندریل در واقع، یک نوع ریل خاص بوده که به عنوان تکیه گاه مورد استفاده قرار ‌می‌گیرد. از لحاظ واژگانی و‌ترجمه، هندریل به معنای ریل دستی است. هندریل‌ها، همان نرده‌هایی‌اند که بر روی نرده‌های شیشه ای پله‌ها نصب ‌می‌شوند تا افراد به آن‌ها تکیه کنند و راحت‌تر از پله‌ها بالا و پایین بروند. هندریل‌های فیکس پوینت معمولا از جنس آلومینیوم ساخته ‌می‌شوند.

به دلیل اینکه مقاومت نرده شیشه ای فیکس پوینت فوق‌العاده زیاد است، ‌می‌توانیم با کمک این نرده‌های شیشه ای، شاهد بهبود دکوراسیون ساختمان‌ها باشیم و از طرفی امنیت ساختمان را بالا ببریم. هندریل شیشه ای فیکس پوینت به دلیل اینکه قابل طراحی در مدل‌های مختلف است، ‌می‌تواند متناسب با سبک‌های دکوراسیون خاص نیز باشد.

نرده شیشه ای فیکس پوینت چیست؟

نرده شیشه ای فیکس پوینت با کمک یک سری ابزارها که با نام فیکس پوینت یا اتصالات نقطه‌ای شناخته ‌می‌شوند، در کنار راه پله‌ها و یا بخش‌های مختلف ساختمان نصب ‌می‌گردد.این نرده‌های شیشه‌ای دارای ظاهر بسیار زیبایی‌اند و به راحتی در کنار یکدیگر‌تراز خواهند شد.

نرده شیشه ای فیکس پوینت به واسطه اینکه دیگر با مشکل و خطاهای انسانی برای‌تراز شدن سر و کار ندارد، به طور دقیق بر روی راه پله‌ها و ساختمان‌ها نصب ‌می‌شود. برای طراحی و نصب نرده شیشه ای فیکس پوینت ‌می‌توان از دو نوع شیشه به نام‌های شیشه سکوریت و شیشه لمینت شده استفاده کرد. با این حال، بسته به نیاز کاربر و مکان نصب نرده شیشه ای، نوع شیشه استفاده شده نیز متفاوت خواهد بود. اگر قصد دارید در خصوص تفاوت شیشه های استفاده شده در هندریل های شیشه‌ای اطلاعات کسب کنید بهتر است به صفحه زیر مراجعه فرمایید مراجعه فرمایید.

نرده‌های شیشه‌ای فیکس پوینت به دلیل داشتن اتصالات قوی که در کنار هم دیگر قرار گرفته‌اند، بسیار ایمن خواهند بود. به همین خاطر ‌می‌توان از آن‌ها برای ساخت هندریل در کنار پله‌ها، ساخت یک حفاظ جلوی بالکن ساختمان و … استفاده کرد.

نصب هندریل شیشه ای فیکس پوینت

اگرچه نصب نرده شیشه‌ای فیکس پوینت ‌می‌تواند مزیت‌های بسیار زیادی را برای یک ساختمان به دنبال داشته باشند؛ اما باید در نظر داشت که مراحل نصب این نرده شیشه‌ای باید با تخصص کامل انجام شود. فیکس پوینت‌هایی که بر روی نرده شیشه‌ای روکار نصب ‌می‌شوند، باید دارای فواصل منظم و دقیقی باشند. زمانی که این فیکس پوینت‌ها، به هر دلیلی در جای مناسبی قرار نگیرند، احتمال خرابی کل کار وجود دارد. بنابراین، نصاب این نرده‌های شیشه ای باید محل سوراخکاری نرده‌های شیشه‌ای را به دقت ارزیابی کند تا مشکلی در خلال کار پیش نیاید.

در نهایت اگر تما‌می ‌مراحل نصب و اجرای نرده شیشه ای فیکس پوینت به درستی اجرا شود، ‌می‌توان شاهد یک نرده بسیار زیبا با سبک مدرن بود. شیشه‌های قرار گرفته در هندریل شیشه ای فیکس پوینت، به دلیل اینکه منظم و تراز کنار هم قرار گرفته‌اند، بسیار زیبا خواهند بود.

قیمت هندریل شیشه ای فیکس پوینت

قیمت نرده شیشه‌ای فیکس پوینت به عوامل متفاوتی از جمله:

  • نوع شیشه استفاده شده.
  • مکانی که نرده شیشه‌ای فیکس پوینت در آن نصب می‌شود.
  • و …

بستگی دارد. شما می‌توانید جهت مشاوره و خرید با متخصصان ما در ارتباط باشید یا به لینک زیر مراجعه فرموده و لیست داده شده را تکمیل نمایید تا متخصصان ما پس از ارزیابی شرایط گفته شده با شما تماس بگیرند.

مشاوره تخصصی (جهت ارائه قیمت هندریل شیشه‌ای فیکس پوینت)

Rate this post

مطالب مرتبط

نظرات کاربران 0