تهران - بلوار اندرزگو - خ سلیمانی غربی - بن بست لادن - پلاک 9
  • تلفن تماس 02122394997

  • آدرس ایمیل

قیمت کرتین وال

قیمت کرتین وال
کرتین وال یا دیوار پرده‌ای یکی از جدیدترین انواع نماهای ساختمانی است که علاوه بر زیبایی، عایق صوتی و حرارتی است و ایمنی زیادی در برابر سرقت دارد. به دلیل ساختار خاص این نما امکان اجرای آن در ساختمان‌های بزرگ و کوچک وجود دارد.

قیمت کرتین وال به عوامل مختلفی بستگی دارد که قیمت مواد اولیه مثل شیشه و پروفیل‌های آلومینیومی بیشترین تأثیر را در آن دارند.

موضوع مهم شرکت‌ها و پیمانکاران در انتخاب این نمای مدرن برای ساختمان، هزینه کرتین وال است. فاکتورهای مختلفی بر قیمت این نمای زیبا تأثیر دارند. برای آشنایی با نحوه محاسبه قیمت طراحی و اجرای این دیوار پرده‌ای شیشه‌ای در ادامه با ایماژ نما همراه باشید.

نحوه محاسبه هزینه نمای کرتین وال

نحوه محاسبه هزینه نمای کرتین والنوع پروفیل، شیشه و نحوه اجرای کرتین وال متنوع‌اند و در قیمت تمام شده این نما مؤثرند. با توجه‌ به این تنوع مواد اولیه، مهم‌ترین عامل در محاسبه هزینه نمای کرتین وال سلیقه شماست. شما می‌توانید با تعیین نوع شیشه، پروفیل‌های اسکلت و نحوه اجرا هزینه را در محدوده دلخواه خود نگه‌ دارید.

برای آن‌که بتوانید با توجه به سلیقه و بودجه خود، نمای کرتین وال دلخواه را انتخاب کنید، بهتر است با عوامل دیگر تأثیرگذار بر قیمت این نمای مدرن بیشتر آشنا شوید.

نوع ساختار نمای کرتین وال

نمای کرتین وال به سه نوع قاب‌دار، بدون قاب و نیمه‌قاب‌دار تقسیم‌بندی می‌شود. هر یک از این ساختارها مزایای خاص خود را دارند؛ مثلاً نوع بدون قاب، ظاهری یک‌دست از شیشه به شما می‌دهد که علاوه بر سرعت نصب بیشتر، نظافت راحت‌تری هم دارد. انتخاب نوع ساختار بر قیمت کرتین وال اثر مستقیم دارد.

هر یک از این ساختار مقدار پروفیل آلومینیومی متفاوتی نیاز دارد که قیمت روز این پروفیل، هزینه نهایی کرتین وال را تغییر می‌دهد. شما می‌توانید با توجه‌ به سلیقه و بودجه خود نوع ساختار دلخواه را انتخاب کنید.

مقدار شیشه و نوع آن

یکی از جذابیت‌های دیوار پرده‌ای، نامحدود بودن رنگ شیشه‌هاست. شما می‌توانید رنگ شیشه‌ها را با توجه به سایر اجزای ساختمان و حتی محوطه اطراف آن انتخاب کنید. بعد از رنگ نوبت به انتخاب ویژگی‌های فنی شیشه می‌رسد.

شیشه دوجداره یا سه جداره، عایق بودن در برابر صوت، تنظیم میزان نور ورودی از جمله ویژگی‌های است که می‌توانید آن‌ها را انتخاب یا رد کنید.

یکی از جدیدترین و هوشمندانه‌ترین این ویژگی‌ها تنظیم میزان نور ورودی با انتخاب نوع شیشه است. شما می‌توانید انتخاب کنید که چند درصد از نور خورشید از شیشه عبور و وارد ساختمان شود. این موضوع می‌تواند به شما در کنترل دمای داخلی و صرفه‌جویی در انرژی مصرفی کمک کند. به‌عنوان‌ مثال می‌توانید برای جلوگیری از گرم‌شدن ساختمان، شیشه‌های بخش جنوبی بنا را طوری انتخاب کنید که از ورود درصد زیادی از نور خورشید جلوگیری کنند.

نحوه طراحی و اجرای کرتین وال

هزینه طراحی و اجرای کرتین وال در تهراناجرای کرتین وال به دو صورت سیستم استیک و یونیتایزد انجام می‌شود. استفاده از سیستم استیک متداول‌تر است و بخش اصلی کار در محل ساختمان انجام می‌شود. این روش، نسبت به نوع یونیتایزد سرعت اجرای بالاتری دارد. در سیستم یونیتایزد بخش زیادی از ساخت در کارخانه انجام می‌شود. شما می‌توانید با توجه به فضای کارگاهی موجود نوع اجرا را تعیین کنید که این موضوع هم بر قیمت کرتین وال تأثیر می‌گذارد.

نوع یراق‌آلات

یراق‌آلات هم یکی از بخش‌های کرتین وال است که بر هزینه کرتین وال تأثیر مستقیم می‌گذارد. جنس، برند، کیفیت و مدل هزینه‌ها را تغییر می‌دهد. انتخاب یراق‌آلات هم به سلیقه کارفرما یعنی شما انجام می‌شود. شما می‌توانید برای انتخاب بهترین یراق‌آلات از مشاوره کارشناسان ما استفاده کنید تا ضمن آشنایی با انواع آن‌ها و گزینش بهترین مورد، از صرف هزینه‌های اضافه پیشگیری کنید.

ارتفاع ساختمان

هزینه کلی نمای کرتین وال به‌صورت مترمربع محاسبه می‌شود؛ به همین دلیل هرچقدر ساختمان مساحت بزرگ‌تر و تعداد طبقات بیشتری داشته باشد، هزینه هم بیشتر می‌شود.

لیست قیمت کرتین وال

همان‌طور که در بخش قبلی توضیح دادیم، لیست قیمت کرتین وال به سلیقه و انتخاب‌ها شما بستگی دارد. شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت کرتین وال دلخواه خود، با کارشناسان ایماژ نما در ارتباط باشید تا شما را راهنمایی کنند و لیست قیمت کرتین وال مناسب با نیازهای شما را برایتان ارسال کنند.

برای خرید کرتین وال و داشتن مشاوره تخصصی رایگان با کارشناسان ما می‌توانید اینجا کلیک کنید. بعد از پر کردن فرم، کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت و به سؤالات شما پاسخ خواهند داد.

نصب و اجرای کرتین وال توسط گروه صنعتی ایماژ نما

گروه صنعتی ایماژ نما با هدف ارائه خدمات مربوط به نماهای مدرن با حضور کارشناسان متخصص و باتجربه راه‌اندازی شده است. شرکت ما در سال‌های فعالیت خود تلاش کرده است تا بهترین‌ها را به مشتریان ارائه نماید.

ایماژ نما در زمینه فروش کرتین وال یکی از شرکت‌های پیشرو است. از جمله ساختمان‌هایی که شرکت ایماژ نما کرتین وال آن‌ها را اجرا کرده است باید به پروژه‌های مختلفی اشاره کرد که شما می‌توانید به مراجعه به صفحه «پروژه‌ها» از تمامی پروژه‌های ایماژ نما دیدن کنید. باتوجه به تجربه‌های موفق، شما می‌توانید با خیال راحت زیبایی نمای ساختمان‌های خود را به ما بسپارید.

Rate this post

مطالب مرتبط

نظرات کاربران 0