تهران - بلوار اندرزگو - خ سلیمانی غربی - بن بست لادن - پلاک 9
 • تلفن تماس 02122394997

 • آدرس ایمیل

قیمت کرتین وال استپ یونیت

قیمت-کرتین-وال-استپ-یونیت
انتخاب نمای مناسب برای ساختمان به عنوان یکی از موضوعاتی است که می‌تواند زیبایی بصری ساختمان و شهر را دستخوش تغییرات بسیاری کند. این روزها مدل‌ها و انواع بسیار مختلفی برای نمای ساختمان به وجود آمده است که هرکدام ویژگی‌های منحصربه‌فرد خود را دارند. در این بین، کرتین وال استپ یونیت به عنوان یک نمای جدید و متفاوت توانسته است در بازار ایران و جهان جای خود را پیدا کند و زیبایی را برای ساختمان‌های مختلف به ارمغان آورد.

اگر زیبایی ساختمان‌های دارای این نما برای شما بسیار جذاب بوده و می‌خواهید درباره این نما اطلاعات بیشتری را داشته باشید، اگر به دنبال داشتن ساختمان‌هایی با نمای متفاوت هستید و به نمای کرتین وال استپ یونیت به عنوان یک گزینه مناسب نگاه می‌کنید، این مقاله می‌تواند برای شما کمک کننده باشد. در این مقاله با بررسی نمای کرتین وال استپ یونیت و بسیاری از نکات مهم درباره آن، آشنایی خوبی را با آن به ارمغان آوردیم. آشنایی و معرفی که امید است بتواند به شما در جهت افزایش اطلاعات و پیدا کردن نمای مناسب کمک کننده باشد.

برای اطلاعات جامع در خصوص سوال کرتین وال چیست؟، میتوانید به صفحه کرتین وال مراجعه فرمایید.

محصولات به کار رفته در نمای کرتین وال استپ یونیت

اگر به دنبال آن هستید که درباره نمای وال استپ یونیت اطلاعات بیشتری را داشته باشید و می‌خواهید آن را بیشتر بشناسید، در اولین قدم لازم است تا محصولات و تجهیزات به کار رفته در این نما را بشناسید. این نمای شیشه‌ای با استفاده از ترکیب پروفیل مولیون و ترانسوم ساخته شده است. ترکیبی که ویژگی‌هایی بسیار منحصربه‌فرد و متفاوت داشته و قابلیت‌ها و زیبایی این نما را دوچندان کرده است. در این ترکیب علاوه بر این موارد، شیشه دوجداره نیز استفاده شده است. استفاده از شیشه دوجداره برای تولید و ساخت نمای کرتین وال استپ یونیت سبب شده است تا این نما استحکام و دوام بیشتری داشته و میزان مقاومت بیشتری را از خود نشان دهد. از همین رو در صورتی که می‌خواهید زیبایی را به همراه دوام و استحکام برای ساختمان خود به ارمفان آورید، این نما می‌تواند انتخاب خوبی را برای ساختمان شما رقم بزند.

محصولات-به-کار-رفته-در-نمای-کرتین-وال-استپ-یونیتتولید و مونتاژ قطعات مورد استفاده در کرتین وال استپ یونیت

در نمای کرتین وال استپ یونیت، قطعات به شکلی مجزا و متفاوت تولید می‌شوند. در این نما از آنجایی که قطعات دارای وزن بالا هستند، لازم است تا اجزا به شکل مجزا تولید شده و برای نصب در محل آماده شوند. این موضوع سبب می‌شود تا قیمت حمل و نصب نمای کرتین وال استپ یونیت کاهش یافته و حمل و نقل آن نیز ساده‌تر شود. از همین رو لازم است بدانید که برخلاف تصور عام، این نما به راحتی قابل جابه‌جایی بوده و می‌تواند از برای نصب به محل موردنظر منتقل شود.

البته معمولا قطعات نمای کرتین وال استپ یونیت، براساس اندازه و نمای ساختمان تولید می‌شوند. از انجایی که استفاده از این مدل محصول معمولا برای ساختمان‌های بسیار بلند و مرتفع مورد استفاده و بهره‌برداری است، پس این قطعات با کوچک شدن به راحتی قابل حمل و استفاده خواهند بود.

زیباسازی نمای ساختمان‌ با استفاده از کرتین وال استپ یونیت

زمانی که یک ساختمان با نمای شیشه‌ای را مشاهده می‌کنید، احتمالا زیبایی این ساختمان برای شما چشم‌تواز خواهد بود. نمای ساختمانی کرتین وال به عنوان یکی از زیباترین نماهای ممکن در دنیا شناخته می‌شود که می‌تواند زیبایی بصری بسیاری را برای محیط خود به ارمغان آورد. علاوه بر ایجاد یک ساختمان با نمای زیبا در دل شهر، نمای شهر نیز با استفاده از ساختمان‌هایی به این شکل بسیار جذاب‌تر می‌شود. نمایی جذاب و متفاوت که می‌تواند شهر را به سمت مدرنیته به پیش برده و زیبایی بیشتری را به شهر ببخشد.

تمامی این موارد در برابر زیبایی داخلی ساختمان ناچیز است. اگر وارد ساختمان‌هایی با نمای ساخته شده از کرتین وال یونیت بشوید، جذابیت بسیاری را مشاهده خواهید کرد. ارتفاع زیاد این ساختمان‌ها در کنار داشتن نمای شیشه‌ای سبب شده است تا با حضور در این ساختمان‌ها بتوانید شهر را در زیر پای خود مشاهده کنید.

مشاهده زیبایی شهر از دل ساختمان‌هایی با نمای کرتین وال استپ یونیت، تصویری جدید را برای شما به وجود می‌آورد. تصویری متفاوت که کاملا ایمن بوده و زوایای مختلفی از زیبایی بصری شهری و مدرنیته را برای شما به همراه خواهد داشت. در ادامه به یکی از انواع نمای کرتین وال اشاره خواهیم کرد.

فریم لس؛ به عنوان بهترین مدل از کرتین وال استپ یونیت

کرتین وال استپ یونیت دارای انواع مختلف و بسیاری است که هرکدام مزایا و ویژگی‌های منحصربه‌فرد خود را دارند. این این مدل از نما که به عنوان یکی از جذاب‌ترین و زیباترین انواع نما در تمامی دنیا شناخته می‌شود، دسته بندی‌های مختلف و متعددی دارد. این دسته بندی های مختلف را به راحتی در تمامی بازار می‌توان مشاهده کرد. در بین تمامی این انواع، فریم لس به عنوان یکی از محبوب‌ترین انواع نمای کرتین وال استپ یونیت شناخته می‌شود. این نما که بر روی پروژه‌های بسیاری پیاده‌سازی و اجرا می‌شود، ویژگی‌های خاص خود را دارد. از اصلی‌ترین ویژگی این مدل از کرتین وال استپ یونیت می‌توان به ظاهر ان اشاره کرد. همان‌طور که از نام این محصول پیدا است، در ظاهر این نما، شییشه‌ها بدون فریم نمایان به یکدیگر متصل شده‌اند. البته به غیر از این ویژگی، نمای فریم لس ویژگی‌های دیگری را نیز دارد. سه مورد از اصلی‌ترین این موارد عبارت است از:

 1. یکسان شدن رنگ آلومینیوم دور مدل‌ها با رنگ شیشه‌های به کار رفته
 2. داشتن مقاومت و استحکام بسیار بالا بدون حضور قاب اضافی و کاهش دید
 3. اصلاح شدن مدول‌ها در صورت شکسته شدن و کاهش احتمال خطای آسیب ساختمانی

مزایای استفاده از کرتین وال استپ یونیت برای نما

در استفاده از هر محصولی، یکی از دلایل استقبال و محبوبیت آن، مزایا و فواید محصول است. نمای کرتین وال استپ یونیت نیز برای افزایش استقبال، دلایل بسیاری داشته است. دلایلی که برگرفته از ویژگی‌های منحصربه‌فرد این محصول نسبت به دیگر محصولات مشابه هستند. اگر به دنبال استفاده از این نما در ساختمان خود هستید، دانستن این مزایا می‌تواند به شما کمک کند تا متناسب با شرایط و نیاز خود انتخاب خوبی را رقم بزنید. ده مورد از اصلی‌ترین مزایای استفاده از کرتین وال استپ یونیت عبارت اند از:

 1. داشتن رنگ‌های بسیار متنوع و مختلف در این محصول سبب شده است تا برای هر سلیقه‌ای بتوان نیاز مناسب را برطرف کرد.
 2. با استفاده از کرتین وال استپ یونیت زیبایی ساختمان‌های بلند دوچندان شده و جذابیت بصری برای محیط شهری به وجود می‌آید.
 3. امکان استفاده از این محصول برای ساختمان‌های بلند و مرتفع نیز وجود دارد.
 4. استحکام و دوام نمای کرتین وال استپ یونیت در برابر سایش و مقاومت بسیار بالا است.
 5. استفاده از این مدل شیشه بر روی ساختمان، نمای داخل ساختمان را محدود نکرده و دسترسی و قابلیت دید خوبی از درون ساختمان وجود دارد.
 6. شیشه‌های کرتین وال استپ یونیت کنترل رنگ و شدت نور را به شکل دلخواه و سلیقه هر فرد به پیش می‌برند.
 7. داشتن شیشه‌های رفلاکس در این نما محیطی امن و آرام را به وجود خواهد آورد.
 8. این مدل از نما به دلیل دوجداره بودن شیشه به عنوان یک عایق مناسب هوا شناخته می‌شود و تبادل هوایی را به حداقل می‌رساند.
 9. داشتن انعطاف پذیری بالا در نمای کرتین وال استپ یونیت سبب شده است تا این نما در آب و هواهای مختلف قابلیت کاربری و استفاده را داشته باشد.
 10. وزن سبک این ساختار سبب دوام بیشتر و امکان نصب راحت‌تر برای آن می‌شود.
مزایای-استفاده-از-کرتین-وال-استپ-یونیت-برای-نما

مزایای استفاده از نمای کرتین وال استپ یونیت برای ساختمان

عوامل اساسی موثر بر قیمت کرتین وال استپ یونیت

زمانی که درباره هر نوع نمایی در ساختمان صحبت می‌شود، لازم است تا نسبت به قیمت محصول نیز نکاتی بیان شود. از انجایی که این محصول به عنوان یک محصول کاربردی در سراسر دنیا شناخته می‌شود، قیمت آن نیز با توجه به عوامل بازار جهانی سنجیده می‌شود. از همین رو به عنوان یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت کرتین وال استپ یونیت، می‌توان قیمت جهانی دلار را در نظر گرفت. با افزایش قیمت دلار، قیمت کرتین وال استپ یونیت نیز افزایش پیدا کرده و بیشتر می‌شود.

علاوه بر این موضوع، میزان استفاده از کرتین وال و اندازه و حجم استفاده شده از این مدل از نما نیز تاثیر مستقیمی را بر روی قیمت نهایی محصول دارد. هرچه ساختمان بزرگتر و بلندتر باشد و میزان نمای کرتین وال استپ یونیت بیشتر باشد، قیمت نهایی و تمام شده برای آن نیز افزایش می‌یابد.

در کنار این دو مورد، مواردی دیگر نیز مانند کیفیت و نوع کرتین وال استفاده شده و مواد و ترکیبات و درصد به کار رفته از مواد مختلف در کرتین وال نیز می‌تواند بر روی قیمت نهایی کرتین وال استپ یونیت تاثیرگذار باشد. به صورت کلی قیمت نهایی و تمام شده برای نمای یک ساختمان  از جنس کرتین وال استپ یونیت، ترکیبی از تمامی عوامل ذکر شده است.

مشاوره تخصصی(جهت ارائه قیمت کرتین وال)

اهمیت حضور متخصص برای نصب کرتین وال استپ یونیت

از آنجایی که کرتین وال استپ یونیت به عنوان یک محصول و نمای جدید در بازار شناخته می‌شود، نصب کردن آن نیز به عنوان یک مسیر جدید در بازار حضور دارد. در واقع این محصول منحصربه‌فرد و حساس که به تازگی وارد بازار شده است، برای نصب خود نیاز به متخصصین حرفه‌ای و کاربلد دارد. از همین رو در صورتی که انتخاب شما برای ساخت نمای خود، به کارگیری کرتین وال استپ یونیت است، نسبت به متخصصین نصب آن نیز توجه لازم را داشته باشید.

اهمیت-نصب-اصولی-برای-کرتین-وال-استپ-یونیت

اهمیت نصب اصولی برای کرتین وال استپ یونیت

از آنجایی که حمل و نقل کرتین وال استپ یونیت برای رسیدن به مقصد به صورت قطعه‌ای و مجزا از یکدیگر است، برای نصب لازم است تا این قطعات بر روی یکدیگر قرار گیرند. این موضوع دلیل اصلی اهمیت داشتن نحوه نصب و حضور متخصصین نصب کرتین وال استپ یونیت است. داشتن اطلاعات کامل از نحوه متصل شدن اجزا یه یکدیگر و قرار گرفتن آن‌ها بر روی هم موضوعی است که می‌تواند در دوام، ماندگاری و استحکام سازه نیز تاثیرگذار باشد. از همین رو اگر می‌خواهید از این نما برای ساختمان خود بهره ببرید و به دنبال داشتن نمایی بادوام و محکم هستید، استفاده از متخصصین این حوزه را به هیچ عنوان فراموش نکنید.

با کرتین وال استپ یونیت آسنا شدیم.

اگر به دنبال ساخت و ساز هستید و می‎خواهید برای خود یک نمای متفاوت را انتخاب کنید، لازم است تا نسبت به انواع نمای موجود در دنیا توجه داشته باشید. این روزها و با پیشرفت صنایع و علوم مختلف، نماهای متفاوتی برای ساخت و ساز وجود دارد. یکی از انواع نمای ساختمانی که بیشتر برای ساختمان‌های بلند و مرتفع مورد استفاده قرار می‌گیرد، انواع نمای ساختمانی کرتین وال استپ یونیت است. نمایی منحصربه‌فرد و متفاوت که در این مقاله سعی کردیم درباره آن نکاتی را بیان کنیم.

از چیستی این نما آغاز کردیم و محصولات به کار رفته در آن را مورد بررسی قرار دادیم. پس از آن به سراغ چگونگی مونتاژ قطعات مختلف این نما بر روی یکدیگر رفتیم و زیباسازی شهر با استفاده از این نما را رصد کردیم. از زیبایی نمای کرتین وال استپ یونیت سخن گفتیم و مزایا و دلایل محبوبیت آن را بازگو کردیم. نکاتی که امید است برای شما کاربردی بوده و بتواند نیاز شما به داشتن اطلاعات درباره این نما را برطرف سازد.

Rate this post

مطالب مرتبط

نظرات کاربران 0