تهران - بلوار اندرزگو - خ سلیمانی غربی - بن بست لادن - پلاک 9
  • تلفن تماس 02122394997

  • آدرس ایمیل

کرتین وال فیس کپ

ویژگی‌های بارز و قیمت کرتین وال فیس کپ
کرتین وال یکی از انواع سبک‌های طراحی نماست که با کمک پروفیل‌های آلومینیومی مختلف که وظیفه به هم متصل کردن شیشه‌ها را برعهده دارد، طراحی می‌شود. کرتین وال فیس کپ، یکی از انواع نماهای کرتین وال است که بدون قاب آلومینیومی دور شیشه قابل نصب برای ساختمان‌های مختلف خواهد بود.

در ادامه این مقاله قصد داریم در مورد جزئیات نمای فیس کپ صحبت کنیم. همچنین، در صورتی که نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در مورد کلیات کرتین وال‌ها را دارید، می‌توانید به صفحه <<کرتین وال>> در سایت مراجعه کنید.

نمای کرتین وال فیس کپ چیست؟

نمای-کرتین-وال-فیس-کپ-چیست؟در کرتین وال فیس کپ، لامل‌ها به صورت افقی و عمودی نصب می‌گردند. سپس، شیشه‌های کرتین وال بر روی زبانه‌هایی که قبلا روی پروفیل‌های لامل قرار داده شده‌اند، نصب می‌گردند. پس از نصب شیشه‌های کرتین وال، نیاز است که درپوش‌هایی از جنس آلومینیوم بر روی محل نصب شده شیشه مورد استفاده قرار گیرند.

در نمای فیس کپ دیگر خبری از قاب‌های آلومینیومی برای اتصال شیشه‌ها نیست. شیشه‌ها به صورت مستقیم بر روی لامل‌ها نصب می‌شوند. به همین خاطر، نیاز است که برای طراحی و نصب نمای شیشه‌ای کرتین وال فیس کپ، از یک فردی که تخصص کافی در این زمینه دارد، کمک گرفته شود. وجود یک اشتباه در مهندسی ساخت این کرتین وال، به معنای خرابی نما در اثر گذشت زمان خواهد بود.

معایت و مزایا سیستم کرتین وال فیس کپ

کرتین وال فریم لس و کرتین وال فیس کپ، هر دو در گروه انواع کرتین وال‌های موجود در بازار کشور ایران قرار می‌گیرند که هر کدام زیبایی خاص خودشان را دارند. نمای فریم لس به دلیل نداشتن فریم، دارای هماهنگی بسیار زیادی از نظر ظاهری است؛ اما در سیستم کرتین وال فیس کپ نیز یک سری باکس‌های آلومینیومی در محل نصب شیشه‌ها روی لامل‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. این باکس‌ها می‌توانند باعث افزایش مقاومت کرتین وال در برابر طوفان و تغییرات آب و هوایی شوند.

تفاوت‌های زیاد دیگری نیز میان نمای کرتین وال فیس کپ و فریم لس وجود دارند که می‌توانید با مطالعه صفحه «تفاوت کرتین وال فریم لس و فیس کپ» متوجه این تفاوت‌ها شوید.

آلومینیوم استفاده شده در نمای کرتین وال فیس کپ در کنار اینکه بسیار مقاوم است، وزن کمی‌نیز دارد. به همین خاطر، این آلومینیوم می‌تو‌اند باعث محافظت از نمای شیشه ای فیس کپ در برابر زلزله و عوامل خارجی و طبیعی نیز شود.

یکی از مزیت‌های کرتین وال فیس کپ، کاهش هزینه‌های اجراست. در واقع، برای نصب و خریداری کرتین وال فیس کپ نیاز به هزینه بسیار زیادی ندارید. همچنین، مراحل نصب سیستم فیس کپ نیز در کوتاه‌ترین زمان ممکن قابل انجام است.

قیمت کرتین وال فیس کپ

قیمت کرتین وال فیس کپ بر اساس عوامل مختلفی تعیین می‌شود و نمی‌توان از همان ابتدا قیمت مشخصی را برای این نمای خارجی ذکر کرد. یکی از عوامل موثر بر روی قیمت کرتین وال فیس کپ، نوع و کیفیت شیشه به کار رفته در سیستم کرتین وال است. همچنین، ‌اندازه و سایز نما و قیمت روز آلومینیوم تاثیر زیادی بر روی قیمت کرتین وال فیس کپ می‌گذارند.

در صورتی که قصد خرید کرتین وال فیس کپ را دارید، می‌توانید با ارتباط گرفتن با کارشناسان ایماژ نما، از قیمت این نوع کرتین وال مطلع شوید یا به لینک زیر بروید و با پر کردن فرم موجود در آن کارشناسان مارا از معیار های مختلفی که برای بنای خود در نظر دارید مطلع سازید. کارشناسان ما پس از بررسی های اولیه با شما در تماس خواهند بود.

Rate this post

مطالب مرتبط

نظرات کاربران 0