تهران - بلوار اندرزگو - خ سلیمانی غربی - بن بست لادن - پلاک 9
  • تلفن تماس 02122394997

  • آدرس ایمیل

امنیت نمای کرتین وال

ایمنی-نمای-کرتین-وال
نمای شیشه‌ای کرتین وال
به عنوان نماد مدرنیسم در معماری به شمار می‌رود که طرفداران زیادی دارد. نمای کرتین وال یکی از محبوب‌ترین نماهای ساختمانی است که با کار کردن شیشه در سرتاسر نما، در زیبایی و جذابیت آن نقش بسزایی دارد.

یکی از موارد مهم در طراحی این نما، رعایت کامل امنیت نمای کرتین وال است. در صورتی که طی مراحل محاسبات سازه و نما و همچنین اجرای نمای کرتین وال تمام موارد اصولی رعایت شود، هیچ مشکلی برای نما اتفاق نمی‌افتد. بنابراین می‌توان با این نما علاوه بر زیباتر کردن نمای ساختمان، مقاومت آن را نیز افزایش داد. در ادامه بیشتر به آن می‌پردازیم.

امنیت نمای شیشه‌ای کرتین وال

امنیت-نمای-شیشه‌ای-کرتین-وال
به منظور تامین امنیت نمای کرتین وال لازم است موارد زیر را در نظر داشت:

  • یکی از عامل های اصلی ایمنی نمای کرتین وال؛ محاسبات دقیق برای اجرای این نما است. محاسبات نمای کرتین وال باید توسط افراد متخصص و یا شرکت های برتر انجام شود تا ایمنی این نما با خطر مواجه نشود.
  • یکی از نکاتی که در امنیت نمای کرتین وال اهمیت دارد، به کار بردن شیشه‌های ایمن است. در صورتی که از شیشه‌های لمینت در نمای کرتین وال استفاده شود، هنگام شکستن خرده‌های آن پراکنده نمی‌شود و اطرافیان را دچار آسیب نمی‌کند. بنابراین در هنگام بروز حادثه از قبیل زلزله خطری ایجاد نمی‌شود.
  • مورد دیگری که اهمیت دارد، امنیت کرتین وال در برابر نور خورشید است. از آنجا که نمای کرتین وال کاملا از شیشه ساخته می‌شود، اشعه خورشید به صورت مستقیم به داخل ساختمان می‌تابد. بنابراین در فصل تابستان ورود نور از طریق شیشه می‌تواند دمای هوای داخل ساختمان را افزایش داده و مصرف انرژی را زیاد کند. به همین منظور می‌توان از شیشه‌های رفلکس و یا سان انرژی استفاده کرد تا گرمای خورشید به داخل نفوذ نکند. علاوه بر این، استفاده از شیشه‌هایی که جنس و رنگ مقاوم در برابر عبور نور خورشید دارند، نیز می‌تواند در کاهش نفوذ نور و گرما در ساختمان ها موثر باشد.
  • ایمنی نمای کرتین وال به هیچ وجه پایین نیست. در حقیقت این محصول هیچ گونه وزنی را بر ساختمان اضافه نخواهد کرد. همچنین در برابر اشعه های خورشید به خوبی از خود مقاومت نشان می دهد و هیچ گونه تاثیر پذیری نخواهد داشت. در کنار این موارد می توان ضد رطوبت بودن آن اشاره کرد. دیگر نگران زنگ زدگی یا هرگونه تغییر در فرم ظاهری ساختمان نخواهید بود.
  • ساختار اصلی نمای کرتین از آلومینیوم است.
  • از دیگر مواردی که در امنیت نمای کرتین وال باید توجه کرد، طراحی مدرن آن است. این نما یک ساختار مدرن دارد که با سازه‌های قدیمی همچون دیوارهای گچی هماهنگ نمی‌شود. بنابراین در حین طراحی و اجرا باید به جزئیات سازه توجه کرد تا ظاهر آن هر چه زیباتر و متناسب‌تر به نظر برسد.

اجرای نمای کرتین وال با ایماژ نما

اجرا و پیاده‌سازی نمای کرتین وال با رعایت تمام اصول امنیت نمای کرتین وال، فرآیندی پیچیده است. بنابراین لازم است از تیم متخصصان و مهندسان مجرب به منظور طراحی دقیق این نما و اجرای آن کمک گرفت.

شرکت ایماژ نما یکی از مجریان متخصص و مجرب نمای کرتین وال است که با داشتن مهندسان و طراحان زبده، سابقه زیادی در طراحی و اجرای نما دارد. تولید و نصب نمای کرتین وال در ایماژ نما با بهترین طرح‌ها، بالاترین کیفیت و متناسب با استانداردهای جهانی انجام می‌شود.

افرادی که به دنبال داشتن سازه‌ای متفاوت در مقایسه با سایر ساختمان‌های اطراف خود هستند، می‌توانند با شرکت ایماژ نما تماس بگیرند. مشاورانی که در این شرکت فعالیت می‌کنند، فرآیند ساخت، نصب و اجرای نمای کرتین وال را به طور کامل برای شما توضیح می‌دهند و شما را در جریان کار قرار می‌دهند.

ایمنی-کرتین-وال
حال حاضر نمای کرتین وال یکی از جذاب‌ترین نماها به‌شمار می‌رود که جایگزین دیوارهای سخت شده است. امنیت نمای کرتین وال در برابر انواع بلایای طبیعی بسیار مقاوم است و خیال شما را راحت خواهد کرد. شما می‌توانید با مشاهده صفحه <<پروژه‌های ایماژ نما>> پروژه های انجام شده توسط این شرکت را نظاره کنید و متوجه دقت و طراحی درقیق آن‌ها شوید.

و برا ارتباط با مشاوران و متخصصان ما تنها کافی است با ما تماس بگیرید یا به لینک زیر رفته و با پر کردن فرم زیر پس از مساحبه های اولیه متخصصان ما با شما تماس خواهند گرفت.

مشاوره تخصصی(جهت ارائه قیمت)

Rate this post

مطالب مرتبط

نظرات کاربران 0