تهران - بلوار اندرزگو - خ سلیمانی غربی - بن بست لادن - پلاک 9
  • تلفن تماس 02122394997

  • آدرس ایمیل

پارتیشن شیشه ای مات

پارتیشن-شیشه-ای-مات
پارتیشن شیشه ای مات
یکی از انواع پارتیشن‌های شیشه ای است که می‌تواند بر اساس نیاز و شرایط یک مجموعه خریداری شود. این پارتیشن‌ها به دلیل اینکه می‌توانند حریم خصوصی یک بخش از مجموعه اداری یا شرکتی را حفظ کنند، بسیار محبوب واقع شده‌اند. اگرچه هر یک از انواع پارتیشن‌های شیشه ای، برای به کار رفتن در فضاهای اداری، شرکتی و مسکونی مزایای خاص خودشان را دارند، اما این نوع پارتیشن به دلیل اینکه مات و غیرشفاف است، می‌تواند برای بسیاری از فضاها ایده‌آل باشد.

در ادامه این مقاله قصد داریم در مورد پارتیشن شیشه‌ای مات، جزئیات آن و مزیت‌هایی که ارائه می‌کند، صحبت کنیم. اگر قصد اطلاع از جزئیات و کاربردهای پارتیشن‌های شیشه‌ای را دارید، می‌توانید به صفحه <<پارتیشن شیشه ای>> مراجعه نمایید.

مزایای پارتیشن شیشه ای مات

مزایای-پارتیشن-شیشه-ای-مات

پارتیشن شیشه ای مات، همانطور که از نامش مشخص است، در گروه انواع پارتیشن‌های شیشه ای قرار می‌گیرد، ولی به جای اینکه شیشه به کار رفته در این نوع پارتیشن شفاف باشد، به صورت غیرشفاف طراحی شده است. در مواقعی که نیاز به محدود کردن دید در یک فضا باشد، می‌توان از پارتیشن شیشه ای مات به جای پارتیشن‌های شیشه ای شفاف استفاده کرد.

مزیت‌های پارتیشن شیشه ای مات عبارتند از:

  • حفظ حریم خصوصی در فضاهای مختلف. یکی از مزایای پارتیشن شیشه ای مات این است که می‌تواند باعث حفظ حریم خصوصی در فضاهای مختلف شود. در مواقعی مانند زمانی که قرار است برای هر یک از کارمندان یک شرکت یک اتاق اختصاصی ایجاد کنید، می‌توانید از پارتیشن شیشه‌ای با شیشه مات استفاده کنید. این پارتیشن‌ها، به دلیل اینکه می‌توانند دید کمی‌را ایجاد کنند، مناسب اتاق‌های کنفرانس و جلسات در شرکت‌ها و اداره‌ها نیز هستند. با این حال، کاربردهای مختلف دیگری نیز برای این پارتیشن شیشه‌ای وجود دارند که فقط مربوط به شرکت‌ها و اداره‌ها نمی‌شوند.
  • زیبایی منحصر به فرد و هماهنگی با فضا. پارتیشن شیشه ای مات در کنار اینکه می‌تواند باعث محدود کردن دید در یک فضا شود، بسیار زیبا و منحصر به فرد است. به همین خاطر، بسیاری از مجموعه‌ها به جای اینکه از متریال‌های دیگر مانند چوب برای جدا کردن فضاهای مختلف استفاده کنند، از شیشه مات استفاده می‌کنند که هم زیبایی بیشتری دارد و هم منحصر به فرد و مدرن است.
  • امکان پیاده‌سازی در یک فضا با بصرفه‌ترین هزینه. به همین خاطر، امکان پیاده‌سازی پارتیشن‌های شیشه‌ای مات برای مجموعه‌هایی که بودجه زیادی ندارند، امکان‌پذیر خواهد بود. از طرفی، برای نصب پارتیشن‌های شیشه ای مات نیاز به صرف هزینه بسیار زیادی نخواهید داشت، چون نصب این پارتیشن‌ها نیز در سریع‌ترین زمان ممکن انجام می‌شود.

انواع شیشه بکار رفته در پارتیشن شیشه ای مات

قیمت-پارتیشن-شیشه‌ای-مات

پارتیشن‌های شیشه‌ای مات، مانند دیگر انواع پارتیشن‌های شیشه ای، می‌توانند با شیشه‌های مختلفی طراحی و ساخته شوند. نوع شیشه به کار رفته در پارتیشن شیشه ای مات می‌تواند بر اساس نوع پارتیشن (تک جداره یا دوجداره بودن) و کاربرد پارتیشن متفاوت باشد. با این حال بهتر است که در هنگام خرید پارتیشن شیشه‌ای مات به نوع شیشه به کار رفته در پارتیشن و ویژگی‌های آن‌ها توجه کافی داشته باشید.

برای اطلاع از انواع شیشه قابل استفاده در پارتیشن شیشه ای، می‌توانید به صفحه<<انواع شیشه در پارتیشن شیشه‌ای>> مراجعه نمایید تا دقیق‌تر در رابطه با این موضوع اطلاعات کسب کنید.

قیمت پارتیشن شیشه‌ای مات

قیمت پارتیشن شیشه‌ای مات را نمی‌توان دقیق برآورد کرد و به فاکتور های زیادی بستگی دارد. اگر شما می‌خواهید ار قیمت دقیق پارتیشن شیشه مات با توجه به محیط و معیار های خود مطلع شوید بهترین کار این است با متخصصان ما در تماس باشید یا به لینک زیر رفته و فرم زیر را پر کنید تا متخصصان ما بعد از بررسی های اولیه با شما تماس بگیرند و قیمت پارتیشن شیشه‌ای مات با توجه به معیار های شما را اعلام کنند.

مشاوره تخصصی (جهت ارائه قیمت پارتیشن شیشه‌ای مات)

Rate this post

مطالب مرتبط

نظرات کاربران 0