تهران - بلوار اندرزگو - خ سلیمانی غربی - بن بست لادن - پلاک 9
 • تلفن تماس 02122394997

 • آدرس ایمیل

پارتیشن شیشه ای فریم لس (مزایا و کاربرد ها)

پارتیشن-شیشه-ای-فریم-لس
پارتیشن‌های شیشه‌ای نحوه لوکس و مدرن برای جدایی فضاها در مکان های مختلف است. پارتیشن شیشه‌ای فریم لس هم به همین منظور استفاده میشود و با توجه به بدون فریم بودن آن زیبایی خاصی به محیط می‌دهد.

این محتوا تخصصی در خصوص پارتیشن شیشه‌ای فریم لس است و در آن به بررسی مزایا پارتیشن شیشه‌ای فریم لس کاربرد آن و … میپردازیم. پس اگر می‌خواهید اطلاعات جامعی در خصوص پارتیشن شیشه‌ای کسب کنید بهتر است به صفحه <<پارتیشن شیشه ای>> مراجعه فرمایید.

پارتیشن شیشه‌ای فریم‌لس چیست؟

پارتیشن شیشه‌ای فریم‌لس چیست؟
همانطور که از نامش پیداست، پارتیشن شیشه‌ای فریم لس نوعی دیوار جداکننده است که در آن از شیشه‌ برای جدا کردن فضا استفاده می‌شود. این پارتیشن همانظور که در عکس هم مشاهده می‌فرمایید دیواری جدا کننده شیشه‌ای است که در آن شیشه های جدا کننده بدون هیچ فریمی بهم متصل شده‌اند و زیبایی خاصی را به وجود اورده اند.

 پارتیشن شیشه‌ای فریم لس را بیشتر در محیط‌های اداری و شرکت‌ها و یا حتی محیط های آپارتمانی نصب می‌کنند تا بتوان بخش‌های مختلف فصا را از هم جدا کرد. همچنین با بکار بردن شیشه‌های رنگی بجای شیشه‌های شفاف می‌توان زیبایی خاصی به محیط هدیه داد.

انواع پارتیشن شیشه‌ای فریم لس

انواع پارتیشن شیشه‌ای فریم لس
پارتیشن شیشه‌ای فریم‌لس
را به عنوان پارتیشن مدرن نیز می‌شناسند که می‌تواند یک محیط را به فضاهای کوچک را تقسیم کند. انواع پارتیشن شیشه‌ای فریم لس دو نوع تک جداره و دو جداره تقسیم می‌شود که در ادامه شرح دقیق تری از آن‌ها می‌دهیم:

پارتیشن شیشه‌ای فریم‌لس تک‌جداره

پارتیشن شیشه‌ای تک جداره، یک لایه بوده و نازک‌تر و سبک‌تر است. به همین دلیل قیمت پارتیشن شیشه‌ای فریم‌لس تک جداره مناسب‌تر خواهد بود. این پارتیشن به علت ضخامت کمتری که دارد، برای فضاهای خیلی شلوغ کاربرد نخواهد داشت. پارتیشن شیشه‌ای تک جداره فضای کمی را اشغال می‌کند و زمان کمتری برای نصب و اجرا نیاز دارد.

پارتیشن شیشه‌ای فریم‌لس دوجداره

پارتیشن شیشه‌ای دو جداره از دو لایه شیشه ساخته شده است که بین آن خلا وجود دارد. وزن این محصول بیشتر بوده و سنگین‌تر است. پارتیشن شیشه‌ای فریم‌لس دوجداره در برابر آلودگی صوتی و هدر رفتن انرژی عایق مناسبی خواهد بود و برای فضاهای شلوغ کاربرد زیادی دارد.

تفاوت شیشه‌های به کار رفته در پارتیشن شیشه‌ای فریم لس

پارتیشن شیشه‌ای فریم‌لس برخلاف چیزی که دیگران تصور می‌کنند استحکام و مقاومت خوبی دارد. شیشه‌هایی که برای این پارتیشن استفاده می‌کنند از نوع سکوریت یا لمینت هست که می‌تواند در برابر ضربه، تغییرات دما و فشار استحکام خوبی داشته باشد.

مطالب مرتبط: انواع شیشه قابل‌ استفاده در پارتیشن شیشه‌ای

انواع شیشه پارتیشن شیشه‌ای فریم لس از قرار زیر هستند:

 • شیشه‌های تک جداره : این شیشه‌ها ضخامت 8 تا 12 میلی متری داشته و سریع نصب می‌شود.
 • شیشه‌های دو جداره : این شیشه‌ها ضخامت بالاتری دارد و عایق صدا و حرارت بسیار خوبی هست.
 • شیشه‌های رنگی و طرح‌دار : طراح‌ها از شیشه‌های رنگی و طرح‌دار برای ساخت این مدل پارتیشن استفاده می‌کنند تا فضاها زیباتر و جذاب‌تر به نظر برسد.
 • شیشه‌های مات : برای حفظ حریم شخصی افراد گزینه بسیار خوبی هستند. این موارد در حمام‌ شیشه‌ای، اتاق کنفرانس، جلسه‌های اداری و غیره کاربرد دارد.

مزایای پارتیشن شیشه‌ای بدون فریم

مزایای-پارتیشن-شیشه‌ای-بدون-فریم
پارتیشن شیشه‌ای فریم‌لس مانند دیوار شیشه‌ای زیبا باعث می‌شود که فضاهای بزرگ تقسیم‌بندی شود. بهترین و محبوب‌ترین نوع پارتیشن، فریم‌لس هست که مزیت‌های زیادی دارد. در این بخش به مزایای پارتیشن شیشه‌ای فریم‌لس اشاره می‌کنیم.

 • نصب پارتیشن شیشه‌ای فریم لس راحت و سریع انجام می‌شود.
 • پارتیشن فریم لس دو جداره عایق صوتی و حرارتی مناسبی هست.
 • با این پارتیشن می‌توان فضا را دلبازتر و بزرگ‌تر نشان داد.
 • پارتیشن شیشه‌ای بدون فریم فضای کمی را اشغال می‌کند.
 • نسبت به دیوارهای آجری، قیمت پارتیشن شیشه‌ای فریم لس مناسب‌تر هست.
 • این پارتیشن باعث می‌سود که فضا مدرن‌تر از زمانی که دیوارها گچی هست، به نظر برسد.
 • ماندگاری بالا.
 • ایجاد حریم شخصی.

قیمت پارتیشن شیشه‌ای فریم‌لس

برای قیمت پارتیشن شیشه‌ای فریم‌لس، باید بدانید که این قیمت به عوامل مختلفی بستگی دارد. مهم‌ترین عامل متراژ محیط است که می‌توانئ معیار مهمی برای تعیین قیمت به حساب بیاید. قیمت متراژ شیشه، درب پارتیشن، لولای درب، قفل، دستگیره و عوامل دیگر می‌تواند قیمت نهایی را تعیین کند.

ضخامت شیشه، نوع شیشه، طراحی لوگو روی پارتیشن و هزینه نصب و اجرای پارتیشن شیشه‌ای فریم‌لس از دیگر عوامل اثرگذار بر قیمت است. پس تا زمانی که اندازه‌گیری دقیقی از متراژ کاری انجام نشود، هیچکس نمی‌تواند قیمت دقیقی را بیان کند.

اگر می‌خواهید با توجه به معیار هایی که در ذهن خود دارید و مکانی که قصد نصب و اجرای این پارتیشن را دارید؛ قیمت نصب و اجرای پارتیشن شیشه‌ای فریم‌لس را بدانید به راحتی می‌توانید با کارشناسان ایماژ نما تماس حاصل فرمایید یا فرم اورده شده در لینک زیر را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما پس از بررسی های اولیه با شما در تماس باشند.

مشاوره تخصصی (جهت ارائه قیمت پارتیشن شیشه‌ای فریم‌لس)

Rate this post

مطالب مرتبط

نظرات کاربران 0